Aiguille du Midi, foto: S. Petovar
Matterhorn, foto: M. Renčelj
Huascaran, foto: M. Renčelj
Dolomiti, foto: M. Renčelj
Dolomiti, foto: M. Renčelj
Iskanje
Alpinistični odsek > ČLANSTVO Prijava

Z.Š. Ime in priimek Status
1. Matej Balažic - PikiAlpinistični inštruktor
2. Vlado FrasAlpinistični inštruktor
3. Luka Juhart - JuhiAlpinistični inštruktor
4. Drago KavnikAlpinistični inštruktor
5. Blaž Navršnik - DolfaAlpinistični inštruktor
6. Ivan PešlAlpinistični inštruktor
7. Miran PliberšekAlpinistični inštruktor
8. Mitja Plohl - MičoAlpinistični inštruktor
9. Nikolaj Šumnik - NikoAlpinistični inštruktor
10. Beno VajdičAlpinistični inštruktor
11. Gorazd Bunc - dohtarAlpinist
12. Davorin GomilšekAlpinist
13. Minja GregoričAlpinist
14. Sandi GričnikAlpinist
15. Dušan Habulin - HabekAlpinist
16. Štefan Hlebič - ŠtefAlpinist
17. Mojca HribarAlpinist
18. Branko Kljajič - KljajoAlpinist
19. Lea KontlerAlpinist
20. Sašo KontlerAlpinist
21. Borut KosAlpinist
22. Igor LaukoAlpinist
23. David LešnikAlpinist
24. Maja Lobnik - HiperAlpinist
25. Jožica MegličAlpinist
26. Sebastijan Petovar - HiltiAlpinist
27. Davorin PodrepšekAlpinist
28. Gusta PodrepšekAlpinist
29. Dušan SerncAlpinist
30. Miran TarkušAlpinist
31. Samo ŽnidaršičAlpinist
32. Damjan BlažičStarejši pripravnik
33. Anže Boh Starejši pripravnik
34. Petra Brdnik Starejši pripravnik
35. Aljaž Cerar - GustlStarejši pripravnik
36. Robert Detiček - FigoStarejši pripravnik
37. Dejan Dreo - GulažStarejši pripravnik
38. Danilo Flašker - DančStarejši pripravnik
39. Petra Glažar - KobraStarejši pripravnik
40. Nejc Gomilšek - PaliStarejši pripravnik
41. Jernej HuberStarejši pripravnik
42. Stanko Jakomini Starejši pripravnik
43. Maša Jarčič - ZverinicaStarejši pripravnik
44. Sebastjana Klepec HlebičStarejši pripravnik
45. Vesna KnupležStarejši pripravnik
46. Tadej Kosmačin - TediStarejši pripravnik
47. Zdravko KukovecStarejši pripravnik
48. Tone KunstekStarejši pripravnik
49. Andrej LorberStarejši pripravnik
50. Borut Mauko - BiserStarejši pripravnik
51. Irena MercStarejši pripravnik
52. Matjaž MercStarejši pripravnik
53. Darko NajvirtStarejši pripravnik
54. Branimir Osovniker Starejši pripravnik
55. Primož PlohlStarejši pripravnik
56. Marko RenčeljStarejši pripravnik
57. Aleš Rokavec - Bilč, BilobilStarejši pripravnik
58. Drago SakačStarejši pripravnik
59. Matej Slapnik - HuberStarejši pripravnik
60. Katja Suholežnik - BambiStarejši pripravnik
61. Vika ŠegaStarejši pripravnik
62. Aleš Šelih - AuspuhStarejši pripravnik
63. Blaž Šelih Starejši pripravnik
64. Gregor TaksStarejši pripravnik
65. Alenka TonijStarejši pripravnik
66. Marsela VerbičStarejši pripravnik
67. Igor Volmut - Panda, PonkStarejši pripravnik
68. Roland Volmut - OčaStarejši pripravnik
69. Boštjan ZaložnikStarejši pripravnik
70. Tadej Založnik - GamsStarejši pripravnik
71. Danilo Ženko Starejši pripravnik
72. Marko ŽigartStarejši pripravnik
73. Dalibor Žulj - MucStarejši pripravnik
74. Gregor AmbrožMlajši pripravnik
75. David BorkoMlajši pripravnik
76. Ajda BožičMlajši pripravnik
77. Jelica Bračič IlićMlajši pripravnik
78. Klemen Breže - MišicaMlajši pripravnik
79. Mihaela Čulum - JagodaMlajši pripravnik
80. Tatjana DrinovecMlajši pripravnik
81. Aleš FajmutMlajši pripravnik
82. Goran GolićMlajši pripravnik
83. Špela HabulinMlajši pripravnik
84. Daniela JakominiMlajši pripravnik
85. Jana JegličMlajši pripravnik
86. Tadej Klemenčič - CartasMlajši pripravnik
87. Miro Krajcer - ČričkoMlajši pripravnik
88. Luka LešnikMlajši pripravnik
89. Silvo Lunežnik - ata zebraMlajši pripravnik
90. Karmen RazlagMlajši pripravnik
91. Nina Rudolf Mlajši pripravnik
92. Alen SeverMlajši pripravnik
93. Marin ŠiklićMlajši pripravnik
94. Matej ŠnuderlMlajši pripravnik
95. Rok ŠtancMlajši pripravnik
96. Franci ŠvajgerMlajši pripravnik
97. Lojze VobovnikMlajši pripravnik
98. Aleš ZevnikMlajši pripravnik
99. Jernej Ženko - ZebraMlajši pripravnik
100. Igor BračičTečajnik
101. Tadeja BrdnikTečajnik
102. Maja FridauTečajnik
103. Matej GamserTečajnik
104. Urška GrajTečajnik
105. Nejc HorvatTečajnik
106. Mitja Kancler - MiceniTečajnik
107. Blaž KarbaTečajnik
108. Sabina KojcTečajnik
109. Tomaž KoltaiTečajnik
110. Katja KonciljaTečajnik
111. Lan KoprivcTečajnik
112. Edi KoratTečajnik
113. Tjaša LemutTečajnik
114. Uroš LesjakTečajnik
115. Urša LužovecTečajnik
116. Iris MerkačTečajnik
117. Teja MusičTečajnik
118. Aleksander PolutnikTečajnik
119. Katarina RichterTečajnik
120. Barbara RižnarTečajnik
121. Minca SmrekarTečajnik
122. Grega UrbančičTečajnik
123. Nana ZevnikTečajnik
e-naslov
geslo
Pozabljeno geslo




Vreme
Bran©o